prywatnie_slubPrywatnie jesteśmy młodymi (Justyna 26 lat, Marcin 29 lat), zadowolonymi z życia osobami – wspólną drogą przez życie podążamy od 12.09.2009 :).

Czerpiemy z niego to co najlepsze, staramy się dobrze i w pełni wykorzystać każdy dzień. Codziennie budzimy się z głowami pełnymi nowych pomysłów. Realizujemy zarówno plany zawodowe, jak i nasze prywatne marzenia. Już teraz planujemy osiągnięcie kolejnego poziomu oraz rozwój sieci. A prywatnie…na przełomie listopada i grudnia 2009 roku spełniło się jedno z naszych dziecięcych marzeń –  piękna podróż do Stanów Zjednoczonych, częścią tej bajkowej wycieczki było Seminarium Sukcesu dla najlepszych Liderów firmy CaliVita International (galerię zdjęć z podróży po Florydzie i rejs po Karaibach w zakładce GALERIA). Tak bardzo spodobały nam się Stany Zjednoczone, że czekając na samolot powrotny do kraju obiecaliśmy sobie, że wrócimy tu. Ponieważ ja wiem, że jeśli się czegoś bardzo chce i marzy się o tym to się to dostaje nie miałam wątpliwości, że nasze marzenie się spełni… I spełniło się… w połowie maja (2010) znów lecieliśmy do USA tym razem na dłużej :).Kolejna wielka podróż, która całkiem niedługo doczeka się realizacji to Brazylia (listopad 2010).  Ponieważ uwielbiamy podróże te bliższe jak i dalsze na pewno nie poprzestaniemy na tym i już teraz planujemy odwiedzenie kolejnych pięknych zakątków ziemi.

Prócz podróżowania uwielbiamy spędzać czas ze znajomymi i mimo, że nie mamy go zbyt wiele staramy się nie zaniedbywać przyjaciół, z którymi prowadzimy długie rozmowy, związane również z biznesem.

prywatnie1Dużą część czasu poświęcamy także na rozwój samych siebie, czytamy, rozmawiamy z ludźmi odnoszącymi sukcesy w różnych dziedzinach życia, staramy się przejąć od nich to co najlepsze.

Chętnie uczestniczymy w różnych szkoleniach i spotkaniach o tematyce biznesowej i zdrowotnej.

Częścią naszego życia jest również pomaganie naszym najlepszym Liderom w odnoszeniu coraz to większych sukcesów.

Mimo iż praca, a właściwie styl życia jaki prowadzimy wypełnia nam prawie cały czas, jak wszyscy młodzi ludzie, jeśli tylko możemy wychodzimy do kina, pubów, restauracji czy dyskotek. Lubimy też poznawać nowych ludzi, poznawać ich sposób myślenia.

A zupełnie z przyziemnych rzeczy to uwielbiamy dobre, zdrowe jedzonko:)

radonie

Narodziny Kingi

Z przyjemnością informujemy, że w związku z narodzinami naszej córeczki Kingi wstrzymujemy naszą działalność biznesowo-turysytczną. Obecnie nasze działanie będą dotyczyć […]

14 lecie CaliVita – Wrocław

W dniu 22 października w wrocławskiej Filharmonii im. Lutosławskiego odbyły się uroczyste obchody 14-tych urodzin firmy CaliVita. Nasza wspólna grupa […]

Wywiad online na networkmagazyn.pl

Wywiad możecie również przeczytać w wersji online na stronie networkmagazyn.pl

Nowy numer Network Magazyn

Właśnie ukazał się nowy numer Network Magazynu – niezależnego pisma o branży MLM. W środku znajdziesz wywiad z nami :)

POPULARNE

TAGI

12lat calivita klub liderzy top liderzy urodziny

WP Cumulus Flash tag cloud by Roy Tanck and Luke Morton requires Flash Player 9 or better.